מדוע מדריכי כושר צריכים לדעת להגיש עזרה ראשונה?

מדוע מדריכי כושר צריכים לדעת להגיש עזרה ראשונה?

רבים שואלים מדוע מדריכי כושר צריכים לדעת להגיש עזרה ראשונה או להיות מוכנים למקרה של פציעה מורכבת. במהלך כל פעילות פיזית ממושכת או מאומצת מידי מתאמנים מסוימים עלולים להיפצע או חלילה לחוות אירועים רפואיים שונים אחרים אשר דורשים הגשה של עזרה ראשונה באופן מידי ואף פינוי למרכז בריאותי קרוב מסיבות שונות.

לא תמיד בסביבה יהיה מישהו אשר יודע להגיש עזרה ראשונה או להעניק טיפול מציל חיים, ואירוע פשוט עלול להיגמר בצורה נעימה פחות. לכן מדריכי כושר אשר מעבירים אימונים או בעלי מכוני כושר חייבים לדעת להגיש עזרה ראשונה וכן לעבור קורס עזרה ראשונה למדריכי ספורט.

קורס עזרה ראשונה למדריכי כושר

ענף הספורט הוא ענף מורכב ומתחלק לענפים שונים בעלי דרגות קושי שונות. רוב הפציעות מתרחשות כאשר מבצעים פעילות באופן לא נכון או משתמשים במכשירים בצורה לא נכונה וישנם גם מקרים רבים בהם מתאמן לא חש בטוב או לא ביצע הכנה מתאימה לקראת פעילות ספורטיבית מורכבת יותר.

קורס עזרה ראשונה למדריכי כושר מכיל בתוכו המין מידע וכלים שימושיים מצילי חיים. אין זה משנה אם הנכם מאמני כושר בסביבה הטבעית או מאמני כושר במכוני כושר ומרכזי בריאות שונים, הנכם חייבם להיות מוכנים לכול תרחיש. במהלך הקורס עזרה ראשונה, אתם תדעו לזהות פציעות שונות ובהתאם לזיהוי להעניק טיפול ראשוני מתאים עד להגעתם של אנשי מקצוע מוסמכים. כלים אלה ילוו אתכם לא רק כאשר הנכם נמצאים בשעות הפעילות שלכם, אלא גם מחוץ למקום העבודה שלכם.

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה?

ישנם קורסים לעזרה ראשונה שהיקף שעות שונה המתאים לכם, ככל שתלמדו יותר כך ארגז הכלים שלכם יהיה עשיר יותר. בין היתר התחומים הנלמדים בקורס הם:

  • הקניית ידע מקיף בזיהוי מצבי חירום רפואיים וטיפול ראשוני עד להגעת דרג רפואי בכיר.
  • הקניית מיומנות גבוהה בנושאי החייאה.
  • טיפולים בטראומות השונות ומצבי חירום השונים ועוד.

אם הנכם מאמני כושר או מדריכי כושר תיגשו כבר היום למרכז הקרוב אליכם, ותרכשו קורס לעזרה ראשונה מצילה חיים.

אולי תאהבו גם

מחשבון BMI

מחשבון BMI

להירשם למכון כושר ולהגיע לסדרה של אימונים אינה מספיקה על מנת להגיע לתוצאות רצויות. בכדי

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן