כך תטפלו בהשמנת יתר בצורה בריאה עבורכם

Slimming woman with belly fat, Sporty woman measuring belly fat. Close up

השמנת יתר אמנם מאוד נפוצה בארה"ב ובתרבות המקדונלדס, אבל אין ספק שהתופעה גם קיימת בשאר חלקי העולם ובישראל. אם אתם מתמודדים עם מצב זה של שומנים עודפים, דעו לכם שרבים וטובים כמוכם כבר התמודדו עם הבעיה ומצאו פתרונות שונים.

אם אתם מעוניינים להיפטר מהשומנים העודפים, בימינו יש מנעד רחב במיוחד של סוגי דיאטות, הליכים כירורגיים, סוגי אימונים שונים ועוד. כל עוד אתם מעוניינים להביט בעצמכם במראה ולהרגיש שלמים עם עצמכם, זה במקרים רבים יהיה רק עניין של בחירה. יהיה צורך לבחור בנתיב הנכון של המסע הזה של הרזיה, שכידוע, הוא אינו תהליך פשוט. מאחר שהתהליך עשוי להיות מורכב למדי, לעיתים אנשים יעדיפו לקצר אותו ככל האפשר.

קיצור תהליכי הרזיה ודיאטות – אפשרי?

אם מעוניינים לקצר תהליכים, אז מצוין שחיים בעידן של 2021. בימינו הכול כך מתקדמים טכנולוגית ורפואית, ישנן גם שיטות טיפול בהשמנת יתר באמצעות תרופות הרזיה. חשוב לציין, תרופות ההרזיה האלו צריכות להיות מאושרות על ידי ה-FDA ו\או על ידי משרד הבריאות הישראלי.

ה-FDA הוא מנהל התרופות האמריקני, שנותן את חותמתו על תרופות הרזיה מסוגים שונים, חיסונים, סוגי טיפולים, מוצרים בעולם הרפואה ועוד. עוד חשוב לדעת, נטילת תרופות הרזיה מצריכה בדרך כלל ליווי וייעוץ רפואי. אמנם יש כל מיני שיטות ודרכים להרזות בעזרת מוצרי חנויות פארם (שגורמים לרוב לקיבה רכה), אבל תרופות הרזיה שניתנות ע"י רופא כנראה יהיו יעילות יותר.

היכן ניתן לקבל או לרכוש תרופות הרזיה?

אם אתם מעוניינים להתחיל טיפול בהשמנת יתר באמצעות תרופות הרזיה, אתם תצטרכו בד"כ לקבוע תור אצל הרופא שלכם. כמו כן, אתם יכולים לפנות לקליניקות פרטיות של רופאים כדי לקבל מרשם לתרופות הרזיה. בעוד שחלק מהאנשים רוכשים תרופות מהסוגים האלו בשוק השחור, ההמלצה הברורה היא להימנע מכך.

תרופות הרזיה כוללות תופעות לוואי פוטנציאליות, בדיוק כמו כל התרופות האחרות. כשאדם נוטל תרופות אלו ללא פיקוח של רופא, הוא מסתכל במגוון סיבוכים בריאותיים פוטנציאליים. חשוב להימנע מנטילת תרופות ללא מרשם, גם אם מאוד חשוב לכם לטפל בבעיית השמנת היתר.

והכי חשוב – תזונה וספורט

בין אם אתם בוחרים בדרך של תרופות הרזיה או בדרך אחרת, טיפול בהשמנת יתר חייב לכלול גם את שינוי אורח וסגנון החיים. השינוי צריך להתבצע ברבדים השונים של חייכם, לרבות הרבדים של התזונה ושל הספורט. בין אם תתייעצו עם רופא כזה או אחר, כל הרופאים יגידו לכם שזה אחד המפתחות הכי חשובים בטיפול בהשמנה.

אם עד היום לא הצלחתם לסגל לעצמכם אורח חיים הכולל ספורט ותזונה נכונה, יהיה כדאי לקבל סיוע חיצוני. תוכלו להיעזר בדיאטנית, תזונאי, מאמן כושר ועוד. עם הזמן, יהיה לכם קל יותר להשריש את אורח החיים החדש, מה שאולי כיום נראה לכם כמעט בלתי אפשרי.

אולי תאהבו גם

תזונה ובריאות השן

תזונה ובריאות השן

שמירה על בריאות השיניים היא לא רק צחצוח והגעה לביקורים קבועים אצל רופא השיניים. למעשה,

חיטוב לקיץ

איך להגיע מחוטב לקיץ?

הקיץ מגיע ואיתו הרצון להראות יפה ובריא במיטבנו. תקופת הקיץ מזמינה אותנו ללבוש בגדים קצרים

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן