הקמת חדר כושר חדש

New fitness machines in modern gym interior

מאמני כושר או מנהלי חדר כושר מחליטים לא אחת להקים עסק משלהם שהוא חדר כושר חדש בסביבת מגורים ספציפית, או בסביבה עסקית. מדובר במהלך שכרוך בהשקעה של כספים רבים ולכן יש לבצע זאת באופן מפוקח.

ייעוץ עסקי לפני הקמת חדר כושר חדש

הדרך המומלצת עבור הקמת חדר כושר חדש, היא להיעזר ביועץ עסקי אשר מבצע בדיקת היתכנות מקיפה על פי התוכניות שמתווה בעל העסק. לאורך שנים הוא גיבש חלום וגם חזון ויש לו חשיבה שתכנן, כיצד לממש אותה ומה תהיה דרך ההתנהלות של העסק.

תפקידו של היועץ העסקי הוא לבדוק את מהלך החשיבה של בעל העסק מכל ההיבטים, כדי לבדוק אם זו תוכנית מוצלחת שעשויה להצליח ולהעניק לעסק הכנסות ורווחים, או שיש כמה נושאים שבעל העסק לא ליבן כמו שצריך, לאור העובדה שהוא לא היה מודע להשלכות שלהם. לכן הם מצריכים ניתוח, שינוי והתאמה כדי שתהיה לכך הצלחה גדולה.

היועץ הליווי בונה אבני דרך שעל פיהם תבוצע הקמת חדר כושר חדש וזאת כדי שיהיה מיצוי של כל היכולות המקצועיות הן של בעל העסק והן של עובדיו שיגויסו למטרה זו. היועץ העסקי בונה תוכנית עסקית שכוללת את דפוסי הפעולה של המחלקות השונות כמו מחלקת השיווק, המכירות, הרכש, הכספים, התפעול ועוד.

אופן הקמת חדר כושר חדש

בשלב ראשון יש לתכנן את המיקום האופטימלי עבור הקמת חדר כושר חדש. אפשר לשכור אולם המתאים לכך אשר ממוקם בשכונה חדשה שבימים אלה מסתיימת בנייתה, יגורו בה הרבה מאד משפחות צעירות, במצב סוציו-אקונומי גבוה ולכן זהו מצב אידאלי שהוא קיים סיכוי גבוה שיירשמו מנויים רבים.

כמו כן רכישה של ציוד כושר מותאם לסגנון האימונים של חדר הכושר שלכם – הוא מאוד חשוב להצלחת העסק!

תוכנית עסקית שיכין היועץ העסקי תכלול כמה אופציות של התנהלות כלכלית, על פי כמה רמות צפי של מנויים וזאת כדי לראות איך העסק יוכל לשלם את מלוא הוצאותיו.

אסטרטגיה שיווקית להקמת חדר כושר חדש

בהתאם לתוצאות של מחקר שוק שכולל את דפוסי ההתנהלות של הדיירים החדשים, אפשר לקבוע אסטרטגיה שיווקית אשר מציעה לדוגמה למנויים מנוי גמיש, כדי לא לכבול אותם ללוחות זמנים ספציפיים וכך הם ייהנו מניצול המנוי בדרך המועדפת עליהם.

אולי תאהבו גם

מחשבון BMI

מחשבון BMI

להירשם למכון כושר ולהגיע לסדרה של אימונים אינה מספיקה על מנת להגיע לתוצאות רצויות. בכדי

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן