החשיבות הגבוהה של רענון עזרה ראשונה

First aid

עזרה ראשונה הוא אחד מהנושאים החשובים שלומדים בכל העולם, אך בישראל יש לכך משנה חשיבות לאור המצב הביטחוני השורר במדינה הקטנה. זו הסיבה שבמסגרות לימוד שונות מעניקים לכך מדרגה גבוהה ומבצעים מדי פעם קורסים של רענון  עזרה ראשונה.

לומדים בבית הספר של החיים

מי שיש לו כבר ידע בתחום העזרה הראשונה אך מנצל זאת רק לעיתים רחוקות ביותר, שוכח עם הזמן מידע רב. לכן יש חשיבות לרענון  המידע וגם ללמידה של אופציות חדשות בתחום זה. באופן טבעי עם התפתחותם של טכנולוגיות חדשות, התווספו למגישי העזרה הראשונה כלי עזר חדשים אשר מייעלים את העבודה וכדאי לדעת כיצד לתפעל אותם.

גם מי שסיים את השירות הצבאי לא מכבר או לפני כמה שנים, חש שהוא ממש לא זוכר את כל מה שלמדו במסגרת שיעורי עזרה ראשונה בקורסים השונים ביחידה.

קורסי רענון עזרה ראשונה ברחבי הארץ

קורסי רענון עזרה ראשונה נערכים בכל הארץ ומי שמעוניין להצטרף לאחד מהם, בוחן את הרשימה ונרשם לקורס שמתקיים בעיר מגוריו, או בעיר סמוכה שנוח לו להגיע אליה. מדובר בקורס קצר ואינטנסיבי שאורך כמה שיעורים ובמסגרתו מרעננים את הזיכרון של המשתתפים ברבדים שונים של נושאי למידה. תוך כדי הקורס לרבים מהנרשמים הפעולות הללו מזכירות את הידע שנשכח ולאט לאט הם מרגישים איך הם נזכרים במלוא הנתונים  ושמחים מאד מהעובדה שהם היו חלק מקורסי רענון  עזרה ראשונה.

ריכוז קורסים במקומות העבודה

ההנהלות של חברות רבות במשק הבינו שחשוב לרכז את העובדים אחת לתקופה ולהעניק שלהם קורס רענון  עזרה ראשונה כיוון שמדובר בדבר בסיסי בחיים של כולנו. אף שמדובר בהשתתפות שמוצעת לעובדים ולא כחובה, אחוז ניכר מתוך כלל העובדים אומרים שמבחינתם זהו נושא אקוטי ולכן הם מגיעים בדבקות לכל שיעור ונהנים להיזכר בידע שנעלם עם השנים וגם להתעדכן בתחומים חדשים בקטגוריה זו.

בתום הקורס המרתק, יש עובדים שמעוניינים להעניק שעות התנדבות אחת לתקופה באחד מהארגונים מצילי החיים וזאת כדי לתרום מזמנם למען הקהילה וגם כדי לשמש דוגמה לאחרים.

אולי תאהבו גם

פציעות בחדר כושר

פציעות בחדר כושר

כאשר מחליטים ללכת להתאמן בחדר כושר חייבים להתייחס לא רק לצורת התרגילים אותם אתם הולכים

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן