אימון כושר עם טרמפולינה

אימון כושר טרמפולינה

אימוני כושר למבוגרים ולילדים זו הדרך היעילה ביותר לשמירה על הבריאות של גוף האדם, שמירה על אנרגיות טובות לאורך היום ועוד הרבה יתרונות חשובים נוספים. אימוני כושר יכולים להיות מאוד מגוונים וניתן לשלב גם אימוני כושר בעזרת מכשירים שונים, כמו למשל ניתן לעשות אימוני כושר טרמפולינה.

טרמפולינה מזוהה כמכשיר מגניב עבור ילדים וזה נכון חלקית. נכון שלקפוץ בטרמפולינה זו פעולה מאוד כיפית והיא בעיקר מוציאה המון אנרגיות לילד מה שגורם לו לתפקד באופן תקין ולהיות מאוד מרוצה מהפעילות. יחד עם זאת טרמפולינה היא מכשיר מעולה עבור מבוגרים וילדים כאחד על מנת לבצע אימוני כושר עם טרמפולינה. ונכון ישנה סדרה מאוד עשירה בתרגילי כושר אשר ניתן לבצע על טרמפולינה במיוחד כשמדובר בפעילות מאוד כיפית ומקפיצה.

סוגי טרמפולינות מומלצות לאימוני כושר

ישנם סוגים שונים של טרמפולינות אשר מיועדות עבור שימושים שונים בהתאם לצורך האישי, כמו למשל:

  • מיני טרמפולינה שהיא הסוג הקטן ביותר של המכשיר, שנועדה לשימוש על ידי אדם אחד בלבד, כפי שניתן לעיתים קרובות לראות בסרטי פעילות גופנית, מכוני כושר השונים ובתים. היא ניתנת לאחסון קל ואינה תופסת הרבה מקום ויכולה בקלות להיות מאוחסנת תחת מיטה או בארון.
  • טרמפולינה לילדים בחצר בצורה אובלית היא טרמפולינה אשר יכולה לשמש את הילדים למשקים עם כדור עם סל, עבור משחקי תחרות ותרגילי כושר מיוחדים הדורשים מרחב.
  • טרמפולינה אולימפית או טרמפולינה מקצועית היא ליגה אחרת לגמרי. הן מגיעות בגדלים שונים וניתן לעשות מגוון רחב מאוד של תרגילים ואימוני כושר באופן מקצועי. הן בדרך כלל מגיעות בצורה עגולה ומרושתות באופן בטיחותי על מנת למנוע פציעות ומקרים מצערים אחרים.

מהם היתרונות במכשיר טרמפולינה לאימוני כושר?

אימון על טרמפולינה יכול להיות מאוד יעיל ומהנה לבריאות הגופנית והנפשית וישנם כמה יתרונות נוספים, כמו:

  • קפיצה על טרמפולינה מעלה את קצב הדופק מה שגורם ל שיפור הסיבולת לב-ריאה.
  • בזמן הקפיצה רוב השרירים מתחזקים ובכך כל הגוף מתחזק.
  • אימון בטרמפולינה מייצר לחץ אחיד ומאוזן בכל הגוף. הדבר ממנע פגעי שחיקה, דלקת או נשל של המפרק.

אולי תאהבו גם

מחשבון BMI

מחשבון BMI

להירשם למכון כושר ולהגיע לסדרה של אימונים אינה מספיקה על מנת להגיע לתוצאות רצויות. בכדי

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן