אימון כושר זוגי

אימון כושר זוגי

בני זוג רבים מעוניינים ליהנות יחד מפעילויות מגוונות. הם נהנים יחד מביקורים משפחתיים של המשפחה המורחבת, נוסעים יחד לטיולים בארץ ובעולם, הולכים למופעי תרבות ועוד. רובד נוסף שהוא מחזק את הקשר בין בני הזוג הוא ביצוע אימון כושר זוגי יחד.

אימון כושר זוגי זה אושר לאורך שנים רבות

זוגות רבים הגיעו למסקנה שעליהם לשמור על הכושר הגופני שלהם ולכן הם מחפשים דרכים שונות לבצע זאת יחד. בשלב ראשון הם חושבים על סוגי הספורט שאהובים על שניהם וכך הם יכולים לצעוד יחד בשעות הערב וליהנות גם משיחה קולחת שמשפרת את הזוגיות שלהם. הם יכולים לצאת לריצה קצרה או ארוכה, לשחות בבריכת השחייה, לבצע תרגילי כושר בחדר כושר, או במתקני הספורט השכונתיים.

העובדה שיש להם נושא משותף מקרבת מאד את היחסים בין בני הזוג ולכן אפשר לראות לאחר כמה חודשים של אימונים משותפים שיש שיפור מהותי ביחסים בין בני הזוג.

אימון כושר זוגי פותר משברים במהלך הזוגיות

כאשר מדובר בבני זוג אשר כל אחד מהם מגיע מרקע אחר, השילוב יחד הוא אינו פשוט. יש מצבים שבהם יחסי בני הזוג עולים על שרטון בגלל סיבות כלכליות, חוסר אמון ביניהם, מאבקי כוח בנושאים שונים, מחלוקות על אופן החינוך של הילדים ועוד. במקרים האלו בני הזוג שמעוניינים לשמור על השלמות של המשפחה יגיעו אל קורס ייעוץ זוגי שעשוי לעזור להם מאד. היועץ הזוגי הוא אדם בעל ידע רב ויש לו רעיונות יצירתיים שאפשר ליישם אותם ביום יום. כמו לדוגמה ביצוע אימון כושר זוגי יחד כדי לקרב ביניהם.

 

למידה כדי לסייע לאחרים

בני זוג רבים שנחשפים לבעיות בזוגיות ויוצאים מזה, מעוניינים להעניק לאחרים את המעטפת הנחוצה להם. לכן הם לומדים בקורס ייעוץ זוגי ותמיד מסבירים למשתתפים את האופציות האפשרויות עבורם וזאת על סמך הניסיון האישי שלהם. העובדה שהם מדוברים מהקרביים שלהם ולא מעבירים חומר תיאורטי משעמם, מחזקת מאד את כל אחד מהמשתתפים בקורס והוא מקבל החלטות לבצע פעולות כאלה ואחרות, כדי לשפר את המערך הזוגי.

לא מדובר במטה קסם אלא פעולות שאורכות זמן ויש לעבוד קשה כדי ליצור שוב מערכת תקינה של אהבה חברות ואמון הדדי בין בני הזוג.

קורסים של ייעוץ זוגי

לימודי ייעוץ זוגי ומשפחתי מעניקים סיפוק עצמי עצום לכל מי שעוסק בכך. מדובר בקורסים שבהם המרצים מעניקים ידע רב לכל הסובבים אותם, כולם נחשפים לנושאים שהם לא היו מודעים להם ומקבלים בהם ידע מעמיק.

זו הסיבה שכאשר הם יוצאים לדרך עצמאית הם מבצעים זאת במלוא הכוחות שלהם ועם שאיפות עצומות להצלחה. הם מתייחסים לכל זוג שמגיע אליהם כאילו מדובר בבני משפחה שלהם ולכן הם פועלים בדרכים שונות כדי לקרב ביניהם. בתחילת הדרך הם משוחחים עם שני בני הזוג כדי לעלות על הכשלים ועל הנושאים שיוצרים מחלוקות ביניהם.

בשלב השני היועץ ישוחח עם כל אחד מבני הזוג בנפרד כיוון שבמצבים האלו יש פתיחות גבוהה ולכן אפשר להבין לעומק את הבעייתיות ואת תפיסת העולם של כל אחד מהם. כך הרבה יותר קל ליועץ למצוא דרכים לשיפור הזוגיות שלהם. במסגרת של ייעוץ זוגי מקצועי הוא יציע להם לצאת לחופשה מרעננת, להחליט על יום בשבוע שבו הם יצאו לבילוי זוגי כמו סרט, או שיבצעו יחד אימון כושר זוגי.

ההשתתפות בקורס ייעוץ זוגי היא אידאלית עבור כל אדם שהוא רגיש לבעיות שיש לגורמים שונים סביבו. לאחר הלמידה הוא ימצא תמיד דרכים יצירתיות ויעילות כדי ליצור מהפך בחיים הזוגיים לעומת העבר.
לעוד מידע על כושר, בריאות ותזונה מוזמנים לבקר באתר Health-Fitness ולקבל את כל הטיפים הטובים לשמירה על אורך חיים בריא וספורטיבי.

אולי תאהבו גם

אימון אגרוף תאילנדי

אימון אגרוף תאילנדי

אגרוף תאילנדי, או Muay Thai, הוא אומנות לחימה מתאילנד שזוכה להערכה בינלאומית על המשמעת הקפדנית

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן