אבקת חלבון טבעונית

אבקת חלבון

אבקת חלבון הינה תוסף מזון המיועד להכנת משקה שמטרתו לסייע להתאוששות מהירה לאחר אימון גופני, האבקה מכילה חלבון, פחמימות ומלחים המסייעים לגוף לשקם את רקמת השריר, קיימים בשוק סוגים שונים של אבקת חלבון טבעונית אורגנית ואבקת חלבון רגילה מחלב.

מהי אבקת חלבון טבעונית?

חלבון יכול להיות מופק מכמה סוגי מוצרים ישנם חלבונים מן החי ומהצומח, אבקות חלבון יכולת להיות מופקות מחלב וגבינה בתהליך של הפרדת מי הגבינה מהחלב ודחיסת החלבונים.

לעומת זאת ישנה סוג שונה של אבקת חלבון טבעונית אורגנית או רגילה לא אורגנית המכילה חלבון מהצומח ויש בה על כול גרם חלבון 3 גרם פחמימות יחס זה יוצר ערך ביולוגי גבוה יעיל לבניית השריר ולתחזוקת הגוף והוא כולל את כל שמונת חומצות האמינו החיוניות וכן מלחים כדי להחזיר לגוף את המינרלים שאבדו בזיעה. אבקת חלבון טבעונית מומלצת מופקת מסויה, מאורז, מאפונה ומבוטנים.

מדוע לצרוך אבקת חלבון טבעונית?

לא כולם צורכים אבקת חלבון רגילה ישנם את הטבעוניים שתפריטם הוא מזון צמחי שאינו כולל מזונות מין החי כולל חלב ביצים או דגים לכן אבקת חלבון טבעונית מומלצת עבורם, הטבעונים זקוקים למנת חלבון מוגברת במיוחד לאחר אימון משום שגם כך התפריט שלהם מוגבל הם צריכים להקפיד על חלבון מן הצומח, החלבונים שצורכים הטבעונים הינם מחומוס, שעועית, אפונה, פול ועוד קטניות וגם מדגנים כגון: שיבולת שועל, תירס, קינואה, לחם, פסטה, בורגול ומוצרי סויה. אבקת חלבון טבעונית מומלצת גם לאוכלוסייה אשר אלרגית למוצרי חלב או בעלי אי ספיגת לקטוז.

אבקת חלבון טבעונית ביקורת?

 בשוק כיום קיים מגוון רחב של אבקת חלבון טבעונית אורגנית או רגילה הבחירה ביניהם קשה, לא תמיד המרקם של אבקת חלבון טבעונית אורגנית היה נעים למראה ולשתייה וגם הטעם לא היה מלבב ולא תמיד מעורר חשק לצרוך את אבקת חלבון טבעונית אורגנית, כיום יש שיפור רב במספר מוצרים הן במקרם והן בטעם.

אבקת חלבון טבעונית המלצות בבחירת סוג האבקה הם ראשית לבדוק את הערך הביולוגי של החלבון ככל שהוא גבוה יותר כך הוא נספג בגוף טוב יותר,

אבקת חלבון טבעונית המלצות נוספות הן לבדוק נוכחות  BCAA אנזים לפירוק חומצות אמינו מסועפות וכן לבדוק מהירות ספיגה. ניתן לבדוק ברחבי הרשת ובין חברים איזה אבקת חלבון טבעונית ביקורת הטובה ביותר? וחוות דעת בקרב הצרכנים, בכל מקרה חשוב להתאים את סוג אבקת חלבון טבעונית לאופי האימונים, זמני האימונים וגם לתזונת האדם באופן כללי.

אולי תאהבו גם

מחשבון BMI

מחשבון BMI

להירשם למכון כושר ולהגיע לסדרה של אימונים אינה מספיקה על מנת להגיע לתוצאות רצויות. בכדי

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן